Národní přehlídka venkovských divadelních souborů Vysoké nad Jizerou

Krakonoąův divadelní podzim

 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 

Obsah stránky

VYHODNOCENÍ XLI. NÁRODNÍ PŘEHLÍDKY VENKOVSKÝCH DIVADELNÍCH SOUBORŮ KRAKONO©ŮV DIVADELNÍ PODZIM

Na návrh odborné poroty XLI. národní přehlídky venkovských divadelních souborů ve Vysokém nad Jizerou Krakonošova divadelního podzimu 2010 byla udělena tato čestná uznání:


Miroslavě Sojkové za roli Ruth v inscenaci hry

Noela Cowarda Rozmarný duch

Danielu Čihákovi za roli Filipa Marlowe v inscenaci hry

Václava Marhoula Mazaný Filip

Evě Zajícové za roli Marie Martinové v inscenaci hry

Erica-Emmanuela Schmitta Hotel mezi dvěma světy

Leoši Zouharovi za roli Karla Němce v inscenaci hry

Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka Dobytí severního pólu

Zdeňku Boháčkovi za roli Václava Poustky v inscenaci hry

Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka Dobytí severního pólu

Petru Kadlecovi za roli Mgr. Vojtěcha Šofra v inscenaci hry

Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka Dobytí severního pólu

Katce Zemanové za roli Gáby v inscenaci hry

Tomáše Vůjtka Výmlat

Tereze Juračkové za roli Kobylky v inscenaci hry

Tomáše Vůjtka Výmlat

Evě Seemanové za roli Emily Tombové v inscenaci hry

Normana Robbinse Hrobka

Lukáši Vlčkovi za roli Davida v inscenaci hry

Erica Assouse Příbuzné si nevybíráme

Souboru Mrs»a Prs»a Junior z Kouřimi za úpravu a dramaturgický přístup k textu inscenace hry

Václava Marhoula Mazaný Filip

Na návrh odborné poroty XLI. národní přehlídky venkovských divadelních souborů ve Vysokém nad Jizerou Krakonošova divadelního podzimu 2010 byly uděleny tyto ceny:


Lence Auterské za role Fialky MgGee, Přítulky, Broskvičky, tanečnice č. 3 a chovance č.2 v inscenaci hry

Václava Marhoula Mazaný Filip

Milanu Sobotovi za roli Mága Rádľapura v inscenaci hry

Erica-Emmanuela Schmitta Hotel mezi dvěma světy

Romanu Tinkovi za roli Varela Frištenského v inscenaci hry

Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka Dobytí severního pólu

Honzovi Burešovi za roli Petra v inscenaci hry

Tomáše Vůjtka Výmlat

Petře ®ákové za roli Moniky Tombové v inscenaci hry

Normana Robbinse Hrobka

Ondřeji Bendovi za roli Yvana v inscenaci hry

Erica Assouse Příbuzné si nevybíráme

Jaroslavě Ma»ákové za roli Diany v inscenaci hry

Nikolaje Vladimiroviče Koljady Slepice

Martinu Venclovi za reľii inscenace hry

Tomáše Vůjtka Výmlat

Pavlu Hurychovi za scénu k inscenaci hry

Nikolaje Vladimiroviče Koljady Slepice

Chvaletickému divadlu JEN TAK za inscenaci hry

Tomáše Vůjtka Výmlat

Rádobydivadlu Klapý za inscenaci hry

Nikolaje Vladimiroviče Koljady Slepice

Na návrh odborné poroty XLI. národní přehlídky venkovských divadelních souborů ve Vysokém nad Jizerou Krakonošova divadelního podzimu 2010 jsou doporučeny do programu Jiráskova Hronova 2011 bez udání pořadí


inscenace hry Tomáše Vůjtka Výmlat v provedení Chvaletického divadla JEN TAK, Chvaletice

inscenace hry Nikolaje Vladimiroviče Koljady Slepice v provedení Rádobydivadla Klapý

Odborná porota
Vyąlo ve Větrníku č. 4
17. 10. 2010

Patička

© Jan Pohanka, David Hejral, Spolek Techniků Divadla Krakonoą, 2002 - 2017