Národní přehlídka venkovských divadelních souborů Vysoké nad Jizerou

Krakonošův divadelní podzim

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obsah stránky

Došlo do redakce 

Milá Svatko,
tajný výlet byl moc fajn, ale přiznám se, že největší zážitek jsem měla z toho koně. Já to viděla poprvé v životě takhle naživo. A počasí se taky povedlo, i když už se vám to tam začalo taky kazit. Tady je dneska sice docela teplo, ale mží a je takový mlžný opar. A lepší už to být nemá. 
 
Cesta do Poniklé a k vám do Vysokého taky neměla chybu. To byla romantika! Šofér z toho dvakrát odvázaný nebyl, ale my jsme to měly jako zajímavý a dobrodružný výlet. Navíc se do těch končin sotva kdy ještě podívám. A jak svítilo to sluníčko, lesy byly krásně barevné a chvílemi jsme narazili i na nádherné výhledy po Krkonoších (nebo Jizerkách)?
 
Musím říci, že to byl včera fakt příjemný den. Dopoledne ten Rautis, to bylo moc milé a zajímavé, no a u vás a s vámi se člověk cítí moc dobře. Jste fajn partička a na chvíli člověk vypadne z toho služebního frmolu. Už se u vás cítím jako mezi přáteli, už to není taková ta normální služební povinnost. Představení jsem sice viděla už asi 4x, ale aspoň jsem si odpočinula, u toho není třeba moc myslet, zase taková vítaná chvilka oddechu. Prostě je u vás taková milá přátelská atmosféra a to mě těší. Moc všechny pozdravuj a že děkujeme tobě i dalším za milé přijetí a péči. Jo, a pan Bárta je ještě starostou, nebo se pletu? Svatko, moc si to tam užijte, hlavně ten sejkorák a třeba mi to někdy vyjde, když to pan starosta  nese tak úkorně, že mi to ještě nikdy nevyšlo.

Zuzana Malcová, ředitelka odboru regionální a národnostní kultury, Ministerstvo kultury

Zuzana Malcová
Vyšlo ve Větrníku č. 10
21. 10. 2017

Další články v rubrice:

Milí přátelé Vysokého!, 15. 10. 2018
Došlo nám do redakce, 14. 10. 2018
Došlo do redakce, 13. 10. 2018

Patička

© Jan Pohanka, David Hejral, Spolek Techniků Divadla Krakonoš, 2002 - 2018