Národní přehlídka venkovských divadelních souborů Vysoké nad Jizerou

Krakonošův divadelní podzim

 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 

Obsah stránky

VYHODNOCENÍ XXXV. NÁRODNÍ PŘEHLÍDKY VENKOVSKÝCH DIVADELNÍCH SOUBORŮ KRAKONOŠŮV DIVADELNÍ PODZIM

Na návrh odborné poroty Krakonošova divadelního podzimu - Národní přehlídky venkovských divadelních souborů 2004 jsou udělena tato čestná uznání:


Vlastě Datínské za roli Mary Brownové v inscenaci hry Raye Cooneye

1+1=3 (Jeden a jedna rovná se tři)

Lubomíru Škrancovi za roli Stanleye Gardnera v inscenaci hry Raye Cooneye

1+1=3 (Jeden a jedna rovná se tři)

Dušanu Blažkovi za roli Detektiva seržanta Porterhouse v inscenaci hry Raye Cooneye

1+1=3 (Jeden a jedna rovná se tři)

Jiřímu Hlávkovi za roli Bertranda Barniera v inscenaci hry Claude Magniera

Oskar

Liběně Štěpánové za roli Markýtky, kramářky v inscenaci hry Ladislava Stroupežnického

Naši furianti

Marcele Šénové za roli Agáty, obchodníkovy dcery, nevěsty v inscenaci hry Nikolaje Vasiljeviče Gogola

Ženitba

Milanu Krocovi za roli Nenažraného, předsedy hospodářského správního odboru v inscenaci hry Nikolaje Vasiljeviče Gogola

Ženitba

Markétě Koubové za roli Checciny, nevěsty v inscenaci hry Carla Goldoniho

Treperendy

Jaroslavu Vondruškovi za práci s mladými herci na inscenaci hry Claude Magniera

Oskar

Divadelnímu souboru Scéna Libochovice za temperament inscenace hry Ladislava Stroupežnického

Naši furianti

Rudolfu Faltejskovi za režii inscenace hry Carla Goldoniho

Treperendy

Lence Faltové za návrh scény a kostýmů inscenace hry Carla Goldoniho

Treperendy


Na návrh odborné poroty Krakonošova divadelního podzimu - Národní přehlídky venkovských divadelních souborů 2004 jsou uděleny tyto ceny:


Jiřímu Pošepnému za role Richarda a Michala v inscenaci hry Roberta Thomase

Dvojí hra

Lucii Nesvadbové za roli Marie v inscenaci hry Roberta Thomase

Dvojí hra

Marcele Hlávkové za roli Paní Barnierové v inscenaci hry Claude Magniera

Oskar

Aleně Balajkové za roli Evy, krajčírky v inscenaci hry Gabriely Preissové

Gazdina roba

Janu Balajkovi za roli Mánka Mešjaného v inscenaci hry Gabriely Preissové

Gazdina roba

Pavlu Gabrhelíkovi za roli Samka Jagoše, kožušníka v inscenaci hry Gabriely Preissové

Gazdina roba

Míle Doležalové za roli Catte, pradleny v inscenaci hry Carla Goldoniho

Treperendy

Dušanu Blažkovi za scénu k inscenaci hry Raye Cooneye

1+1=3 (Jeden a jedna rovná se tři)

Josefu Juříkovi a Jiřímu Křivánkovi za scénu k inscenaci hry Gabriely Preissové

Gazdina roba

Staňce Bergerové za kostýmy k inscenaci hry Gabriely Preissové

Gazdina roba

Janě Čihákové za režii inscenace hry Raye Cooneye

1+1=3 (Jeden a jedna rovná se tři)

Divadelnímu souboru Eduarda Vojana Brněnec za inscenaci hry Raye Cooneye

1+1=3 (Jeden a jedna rovná se tři)

Kroužku divadelních ochotníků Hvozdná za inscenaci hry Gabriely Preissové

Gazdina roba


Na návrh odborné poroty Krakonošova divadelního podzimu - Národní přehlídky venkovských divadelních souborů 2004 bylo rozhodnuto o doporučení k výběru do programu Jiráskova Hronova 2005 (podle abecedy a bez udání pořadí)


Divadelní soubor Eduarda Vojana Brněnec s inscenací hry Raye Cooneye 1+1=3 (Jeden a jedna rovná se tři)

Kroužek divadelních ochotníků Hvozdná s inscenací hry Gabriely Preissové Gazdina roba

odborná porota
Vyšlo ve Větrníku č. 3
16. 10. 2004

Patička

© Jan Pohanka, David Hejral, Spolek Techniků Divadla Krakonoš, 2002 - 2017