Národní přehlídka venkovských divadelních souborů Vysoké nad Jizerou

Krakonošův divadelní podzim

 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 

Obsah stránky

Program

Vyhodnocení Krakonošova divadelního podzimu 2012


Hry ročníku 2012

Richard Kalinoski

Měsíční běs

Občanská beseda - DS SNOOP, Opatovice n.L.
režie: Josef Jan Kopecký j.h.
-
pátek 12. 10. 2012, 19:30
 

Marie Tesař

Jiříkovo vidění

Morkovští ochotníci, o.s., Morkovice
režie: Marie Tesař
-
sobota 13. 10. 2012, 16:00, 19:30
 

host přehlídky
beseda

Sabina a František Laurinovi

host přehlídky
neděle 14. 10. 2012, 16:00

Arnošt Goldflam

Dámská šatna

Divadlo Prkno, Veverská Bítýška
režie: Pavel Vašíček
-
neděle 14. 10. 2012, 19:30
 

Viliam Klimáček

Komunismus

DS E. Vojana Brněnec
režie: Jan Heger-Kučera, Milada Pavlasová
-
pondělí 15. 10. 2012, 9:00, 19:30
 

host přehlídky
Defilé Pohárku SČDO

Monology a dialogy

Vítězné výstupy národní soutěže
pondělí 15. 10. 2012, 16:00

pohádka
Luděk Horký

Pohádky do kapsy

Ty-já-tr, Praha
režie: Luděk Horký
úterý 16. 10. 2012, 8:30, 10:15

Robin Hawdon

Dokonalá svatba

ŠAMU Štítina
režie: Václav Benda
-
úterý 16. 10. 2012, 16:00, 19:30
 

Michal Dziedzinskyj, Josef Řezáč, Patrik Bursa, Miloslav Švandrlík

Libra špiritusu možná Spiritus libri (aneb Vše je otázka priorit)

DS Heřman Heřmanův Městec
režie: Michal Dziedzinskyj, Josef Řezáč
-
středa 17. 10. 2012, 16:00
 

Patrick Haudecoeur, Danielle Navaro-Haudecoeur

Mátový nebo citron?

DS Osvětové besedy Velká Bystřice
režie: Tomáš Hradil
-
středa 17. 10. 2012, 20:00
 

Francis Veber

Blbec k večeři

Klubová scéna TMA-divadla, Terezín
režie: Eva Andělová
-
čtvrtek 18. 10. 2012, 16:00, 19:30
 

Martin McDonagh

Kráska z Leenane

Rádobydivadlo Klapý
režie: Ladislav Valeš
-
pátek 19. 10. 2012, 16:00, 19:30
 

host přehlídky
Martin Pacek

Nemelem staré kusy

Taneční divadlo Bufo, Praha
režie: Martin Pacek
sobota 20. 10. 2012, 15:00

Patička

© Jan Pohanka, David Hejral, Spolek Techniků Divadla Krakonoš, 2002 - 2017